Тумбочка прикроватная JENSLEV 1 выдвижной ящик цвет дикий натуральный дуб Код/Артикул 3600380

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат. Ящик с механизмом полного извлечения. 41х33 см, выс. 57 см
| Габаритные размеры тумбы | |
|---|---|
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 41 см, Висота: 57 см, Глибина: 33 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 41 см, довжина: 32 см, висота: 57 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Тумба приліжкова |
| Цвет | Дикий натуральний дуб |
| включає | 1 шухляда, 1 полиця |
- Цена: 2 723 ₴






