Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| Высота сидения | 45 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Поліпропілен (20% перероблений) (пластик), Спинка: Поліпропілен (20% перероблений) (пластик), Сидіння: Поліпропілен (20% перероблений) (пластик), Підлокітник: Поліпропілен (20% перероблений) (пластик), ніжки: Поліпропілен (20% перероблений) (пласт |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 56 см, Висота: 82 см, Глибина: 53 см |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 2 475 ₴







