Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Короб для хранения садовых подушек из морозостойкого, водонепроницаемого пластика с УФ-защитой. С выдвижными ручками. Не требует ухода. 117х45 см, выс. 58 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Верх | Поліпропілен (30% перероблений) |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Каркас | Поліпропілен (30% перероблений) |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 117 см, Висота: 58 см, Глибина: 45 см, Літр: 270 л |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 118 см, довжина: 57 см, висота: 21 см |
| Сторони | Поліпропілен (30% перероблений) |
| внутрішній розмір | ширина:114 см, довжина:41 см, висота:52 |
- Цена: 2 475 ₴





