Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат. 41х33 см, выс. 57 см
| Габаритные размеры тумбы | |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Ножки | ABS пластик |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 41 см, Висота: 57 см, Глибина: 33 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 63 см, довжина: 63 см, висота: 11 см |
| Ручка(и) | ABS пластик |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Тумба приліжкова |
| Цвет | Белый |
| Шухляда | Лицьова сторона: Плита ДСП, дно: ХДФХДФ це деревно-волокниста плита високої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., Бокова сторона: Плита ДСП, Задня стінка: Плита ДСП |
| включає | 1 шухляда |
- Цена: 2 475 ₴





