Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ткань и МДФ. 40х30 см, выс. 45 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Материал изготовления | |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Основные | |
| Материал каркаса | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., Масив тополі |
| Кронштейн | Цинк |
| Обработка | Лакований |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 40 см, Висота: 45 см, Глибина: 30 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 43 см, довжина: 44 см, висота: 12 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Цвет | Білий, Бежевий |
- Цена: 2 473 ₴



