Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с мягким сиденьем и спинкой из ткани бежевого цвета. Бежевые ножки из стали.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Сталь |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Фанера, Поліестер, ніжка: Сталь |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 45 см, Висота: 84 см, Глибина: 52 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 50 см, висота: 44 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 20 кг/м |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 2 473 ₴







