Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Гирлянда для улицы с 20 круглыми светодиодными лампочками, создающими приятную атмосферу в вашем саду или на террасе. Гирлянду можно удлинять, что позволяет соединить до 3 гирлянд TERNE. Дл. 700 см, диам. лампочки 5 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вбудований світлодіод | Да |
| Витрата кВт год за 24 години | 0 |
| Відстань від вилки до першої лампочки | 5, 43 м |
| Відстань від першої лампочки до останньої лампочки | 6, 7 м |
| Відстань між лампочками | 35 см |
| Использование | Для використання в приміщенні/на вулиці |
| Кількість лампочок LED | 20 шт. |
| Лампочка | входить до комплекту |
| Максимальна кількість підключених лампочок | 3 |
| Максимум Ватт | 6 |
| Материал | Акрилонітрилбутадієнстирол, ПВХ, Поліпропілен, Термопластик (поліетилентерефталат) |
| Общая длина | 12 м мм |
| Питание | Електрична вилка |
| Приблизна довговічність джерела світла в годинах | 20000 години |
| Размер | Довжина: 1200 см, Діаметр: 5 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | CE |
| Тип лампочки LED | LED (світлодіод) |
| Трансформатор | 12V6W |
| Характеристика | Розсувний |
| Цвет | Чорний, Білий |
| Эффект | 1 Вт |
| гамма кольорів в Кельвінах | 2700 Кельвін |
| шкала Люмена | 103 |
- Цена: 2 208 ₴






