Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Дерево и МДФ. Диам. 40 см, выс. 43 см
| Материал изготовления столика | |
|---|---|
| Фасады | МДФ |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 32 см, 32 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 40 см |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 40 см, Висота: 43 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 53 см, довжина: 43 см, висота: 6 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Столик |
| Форма | Круг |
- Цена: 2 208 ₴




