Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота опоры | 235 см |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Ковпачок | Поліпропілен |
| Количество спиц | 6 |
| Колір ніжки | Чорний |
| Мотузка | 100% поліестер |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Покрытие | 100% поліестер |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 250 см, Висота: 238 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 43 см, довжина: 14 см, висота: 128 см |
| Ручка для складання | Алюміній, Поліпропілен |
| Свойства | рукоятка, УФ-захист, Вентиляція, водостійкий |
| Спицы | Сталь |
| Спроможність не пропускати УФ-випромінення | 98 % |
| Форма | Круглый |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| ніжка | Сталь |
- Цена: 2 125 ₴





