Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Нет |
| Материал | ПП (поліпропілен), Сталь|Сидіння: ПП (поліпропілен), Спинка: ПП (поліпропілен), ніжка: Сталь |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 48 см, Висота: 88 см, Глибина: 53 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 52 см, довжина: 57 см, висота: 59 см |
| Цвет | Білий, Натуральний дуб |
- Цена: 2 125 ₴



