Тумба прикроватная TAPDRUP 1шух цвет светлый дуб Код/Артикул 3659501

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
ХДФ (сертификат FSC) и меламин. 1 ящик с механизмом блокировки. 41х32 см, выс. 48 см
| Габаритные размеры тумбы | |
|---|---|
| Вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 41 см, Висота: 48 см, Глибина: 32 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 43 см, висота: 9 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Тумба приліжкова |
| Цвет | светлый дуб |
| включає | 1 шухляда |
- Цена: 2 125 ₴

