Настольная лампа HANNIBAL диам. 19см выс. 25см бамбук Код/Артикул 4912627

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | бамбук |
| Тип | Настольная лампа |
| Пользовательские характеристики | |
| Использование | Для використання в приміщенні |
| Лампочка | не входить до комплекту |
| Максимум Ватт | 40 |
| Материал | Бамбук, ПВХ, Поліпропілен, Сталь |
| Общая длина | 1.5m м мм |
| Патрон | E27 |
| Питание | Електрична вилка |
| Попередження | Попередження. Не підходить дітям віком до трьох років |
| Размер | Діаметр: 19 см, Висота: 25 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 20 см, довжина: 20 см, висота: 16 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Тип лампочки LED | стандарт |
| Цвет | Коричневий, Коричневий |
- Цена: 2 038 ₴




