Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стул для кемпинга из стали и полиэстера. Сложный. С сумкой для хранения
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 62 см |
| Высота сидения | 47 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: 100% поліестер, Сидіння: 100% поліестер, Підлокітник: 100% поліестер, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 86 см, Висота: 105 см, Глибина: 60 см |
| Сумка для зберігання | 100% поліестер |
| Функція | Складане |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| включає | Підставка-тримач для чашки, Сумка для зберігання |
- Цена: 2 038 ₴







