Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Бамбук. 40х3 см, выс. 150 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | бамбук |
| Фасады | бамбук |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Обработка | Матовий лак |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 40 см, Висота: 150 см, Глибина: 3 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 40 см, довжина: 150 см, висота: 3 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Цвет | Натура |
- Цена: 1 868 ₴





