Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Для использования в помещении. Разноцветная подсветка. С пультом управления. Дл. 500 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Батарейки | не входить до комплекту |
| Вбудований світлодіод | Да |
| Відстань від вилки до першої лампочки | 1, 5 м |
| Відстань від першої лампочки до останньої лампочки | 5 м |
| Відстань між лампочками | 3 см |
| Использование | Для використання в приміщенні |
| Количество батареек | 1 шт. |
| Кількість лампочок LED | 150 шт. |
| Лампочка | входить до комплекту |
| Материал | Акрилонітрилбутадієнстирол, Мідь |
| Общая длина | 6, 58 м мм |
| Питание | Електрична вилка |
| Приблизна довговічність джерела світла в годинах | 30000 години |
| Размер | Ширина: 1 см, Довжина: 500 см |
| Розмір батарейки | CR2032 |
| Тип лампочки LED | SMD + SMD, зі зміною кольорів |
| Трансформатор | 1 |
| Характеристика | Пульт керування |
| Цвет | Багатокольоровий |
| Эффект | 18 Вт |
- Цена: 1 700 ₴



