Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Бамбук и МДФ. 55х55 см, выс. 45 см
| Материал изготовления столика | |
|---|---|
| Фасады | бамбук |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 47 см, 47 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 43 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 55 см, Довжина: 55 см, Висота: 45 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 57 см, довжина: 59 см, висота: 6 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Столик |
| Форма | Овал |
- Цена: 1 700 ₴




