Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 60 см |
| Высота сидения | 45 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Текстилен (поліестер, ПВХ)Текстилен - це зносостійка тканина із покритої пластиком пряжі з поліестеру. З неї створюють кольорові вироби, які не потребують особливого догляду, швидко сохнуть та легко миються., Сидіння: Текстилен (пол |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 54 см, Висота: 94 см, Глибина: 73 см |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 1 615 ₴







