Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с мягким сиденьем и высокой спинкой из черной искусственной кожи. Ножки из стали в цвет.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| З підлокітниками | Нет |
| Материал | Сидіння: ППУ, ПУ (поліуретан), Фанера, Спинка: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), ППУ, Фанера, Сталь, ніжка: Сталь|Штучна шкіра, ППУ, Фанера, Сталь |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 44 см, Висота: 99 см, Глибина: 49 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 114 см, висота: 19 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: ППУ |
| Спинка | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: ППУ |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 1 615 ₴


