Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Черный стул с сиденьем и спинкой из петана и стальной основой с порошковым покрытием. Петан имеет естественный вид лозы, в то же время он устойчив к погодным условиям и не нуждается в уходе. Стул можно сложить стопкой для компактного хранения.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 61 см |
| Высота сидения | 43 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов., Сидіння: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 51 см, Висота: 71 см, Глибина: 60 см |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 1 360 ₴







