Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стул с мягким сиденьем и спинкой из ткани песочного цвета. Черные стальные ножки.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| Глубина сиденья | 35 |
| З підлокітниками | Нет |
| Материал | ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Сталь|Сидіння: Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Спинка: Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, ніжка: ПП (поліпропілен), Сталь |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 40 см, Висота: 81 см, Глибина: 48 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 45 см, довжина: 46 см, висота: 17 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 18 кг/м |
| Цвет | Піщаний, Чорний |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 1 360 ₴







