Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Полиэстер. Два слоя прозрачных и затемняющих полосок позволяют регулировать свет в комнате. Со шнурком-цепочкой. 45x180 см
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Барабанна сушка | Не можна сушити |
| Верхня рейка висота | 4 см |
| Верхня рейка глибина | 1 см |
| Вид | Ланцюжок |
| Вид дії | Двосторонній |
| Відбілювання | не відбілювати |
| Гвинти Та Дюбеля | не входить до комплекту |
| Канал | 16 мм |
| Крепеж | Гвинти та заглушки не входять до комплекту |
| Кількість гвинтів для монтування (не входить в набір) | 2 |
| Машинная стирка | Нет |
| Нижня рейка | Сталева рейка, білий |
| Отделка | Не можливе вкорочення по ширині |
| Плотность ткани | 130 г/м . |
| Прасування | Не прасувати |
| Размер | Ширина: 45 см, Висота: 180 см |
| Размер крючка | 4, 0x60 мм |
| Розмір з кронштейнами | Да |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Спосіб фарбування | Фарбоване волокноКоли тканину фарбують пряжею, кожне волокно фарбують перед ткацтвом. Це означає, що візерунки видно з обох сторін тканини, а кольори стають стійкішими. |
| Стирка | Плями можна чистити водою |
| Суха хімчистка та прання | Не піддавати хімчистці |
| Характеристика | З кронштейном для установки на стіні та стеліНастінні та настельні кронштейни монтуються за допомогою саморізів на стіну, стелю, або віконну раму., З фіксаторомКліпси кріпляться на рухому стулку вікна без використання шурупів або саморізів. Підходять для |
| Цвет | Тауп |
| Ширина ткани | 41 см |
- Цена: 1 438 ₴





