Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Тип | Столешница |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Материал | Верхня частина: Масив берези, Масив сосни|Масив берези, Масив сосни |
| Обработка | Лакований, Морений |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Довжина: 45 см, Висота: 5 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 51 см, довжина: 97 см, висота: 8 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Натура |
- Цена: 1 350 ₴



