Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат и сталь. 30х50 см, выс. 15 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Лакований |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 30 см, Довжина: 50 см, Висота: 15 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 33 см, довжина: 55 см, висота: 6 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
- Цена: 1 235 ₴



