Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Искусственная кожа и сталь
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Высота сидения | 46 |
| Глубина сиденья | 39 |
| Каркас | Сталь |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 42 см, Висота: 81 см, Глибина: 43 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 5 см, довжина: 44 см, висота: 90 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: ПУ (поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 18 кг/м |
| Спинка | Наповнення: ПУ (поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 18 кг/м |
- Цена: 950 ₴



