Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1 кг |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Каркас | Сталь |
| Крючки | Масив сосни, Сталь |
| Материал | Масив сосни, Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 65 см, Висота: 15 см, Глибина: 5 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 15 см, довжина: 66 см, висота: 6 см |
- Цена: 878 ₴



