Настенная вешалка GAMBY 6 крючков натуральный/черный Код/Артикул 3650130

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Дерево сосны и сталь. 41х9 см, выс. 22 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1 кг |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | |
| Фасады | сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Крючки | Масив сосни |
| Материал | Масив сосни, Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 41 см, Висота: 22 см, Глибина: 9 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 20 см, довжина: 38 см, висота: 9 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
- Цена: 564 ₴



