ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ПРОДОЛЬНОЙ ТЯГИ ПЕРЕДНИЙ УСИЛЕННЫЙ Toyota Camry30 20Corolla E10SolaraLexusES Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ПРОДОЛЬНОЙ ТЯГИ ПЕРЕДНИЙ УСИЛЕННЫЙ Toyota Camry 30 20 Corolla E10 Solara Lexus ES
Оригінальні номери:
Toyota 48780-12010
TOYOTA 4878001020, 48780-12010, 48780-12020, 48780-12040, 4878012070, 48780-12100, 4878020210, 48780-32060, 48780-YC010
Підходить на такі авто: TOYOTA LEXUS
Camry (ACV3#, MCV30) 2001-2006, Camry (MCV20, SXV20) 1996-2001, Camry (SED) (SXV1#, VCV1#) 1991-1996, Camry (ACV30, 31, MCV30) 2002-2006,
Corolla (JPP) (AE10#) 1992-1997, Corolla (SED/CP/WG) (AE10#, CE100, EE10#) 1992-1998, Corolla (AE10#, CE10#, EE10#) 1991-1995,
LVN/CRE/TRN/MRN (AE10#) 1991-1998,
Solara (ACV30, MCV31) 2003-, Sprinter (AE10#, CE10#, EE10#) 1991-1995,
Lexus ES300 (MCV20) 1998-2001
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 55 мм,
Зовнішній діаметр 40,4 мм, довжина посадкове 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | Toyota 48780-12010 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | 4878001020, 48780-12010, 48780-12020, 48780-12040, 4878012070, 48780-12100, 4878020210, 48780-32060, 48780-YC010 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 55 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 40.4 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota |
| Совместимость с моделью | Corolla, Camry, Solara |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Camry |
- Цена: 630 ₴




