ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1008054, WEWELER DW912801A Код/Артикул FW757105S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1008054, WEWELER DW912801A
Оригінальні номери:
SCHMITZ CARGOBULL 1008054 WEWELER DW912801A
Підходить на такі авто: SCHMITZ CARGOBULL WEWELER напівпричіп
Перед./зад. Амортизатор причепа SCHMITZ M30 MRH3
Розміри:
Внутрішній діаметр 16,2мм, довжина 76мм
Зовнішній діаметр 33,2мм, довжина посадкова 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внутренняя | 76 мм |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 33.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | M30 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Основные атрибуты | |
| Код запчасти | SCHMITZ CARGOBULL 1008054 WEWELER DW912801A |
- Цена: 720 ₴





