ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО НИЖНЕГО РЫЧАГА ГАЗЕЛЬ NEXT ГАЗ 21R23-2904152 Код/Артикул FW777503S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО НИЖНЕГО РЫЧАГА ГАЗЕЛЬ NEXT ГАЗ 21R23-2904152
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
ГАЗ 3102-2904152, 3110-2904152, 21R23-2904152
Підходить на такі авто: ГАЗЕЛЬ NEXT ГАЗ
ГАЗЕЛЬ NEXT
Розміри:
Внутрішній діаметр 24,2мм, довжина 80 мм,
Зовнішній діаметр 46,3 мм, довжина 70 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 21R23-2904152 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 70 мм |
| Высота внутренняя | 80 мм |
| Диаметр внутренний | 24 мм |
| Диаметр внешний | 46.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | ГАЗ |
| Совместимость с моделью | Газель |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Газель |
| Марка | ГАЗ |
- Цена: 675 ₴




