ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ОПОРЫ ПОДУШКИ КАБИНЫ MERCEDES ACTROS / MP 4, 9603170350, А9603172512 Код/Артикул FW757797S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ОПОРЫ ПОДУШКИ КАБИНЫ MERCEDES ACTROS / MP 4, 9603170350, А9603172512
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
MERCEDES 9603170350, 9603171353, 9603172512
А9603170350, А9603171353, А9603172512
Підходить на такі авто: MERCEDES
MERCEDES ACTROS / MP 4 2012-
MERCEDES ACTROS MP4 2551
Розміри:
Внутрішній діаметр ф 16,2 мм L60 мм (втулка розпірна)
Зовнішній діаметр ф 50 мм L40 мм (посадкове)
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | MERCEDES 9603170350, 9603171353, 9603172512 А9603170350, А9603171353, А9603172512 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 50 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Actros |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Actros |
| Марка | Mercedes-Benz |
- Цена: 870 ₴



