ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РЕССОРЫ ГАЗЕЛЬ ГАЗ 3302, 3221, 2705, 3302-2902027 Код/Артикул FW777350S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РЕССОРЫ ГАЗЕЛЬ ГАЗ 3302, 3221, 2705, 3302-2902027
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
ГАЗ 3302-2902027
Підходить на такі авто: ГАЗЕЛЬ ГАЗ
ГАЗЕЛЬ 3302, 3221, 2705
Розміри:
Внутрішній діаметр 16,5мм, довжина 84 мм,
Зовнішній діаметр 55 мм, довжина 74 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 3302-2902027 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 74 мм |
| Высота внутренняя | 84 мм |
| Диаметр внутренний | 16.5 мм |
| Диаметр внешний | 55 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | ГАЗ |
| Совместимость с моделью | Соболь |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Газель |
| Марка | ГАЗ |
- Цена: 698 ₴






