САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВИЙ ПЕРЕДНЕЙ РЕССОРЫ DAF LDV 400 Series, LDV Convoy CER3086, KAM2735 Код/Артикул FW757793S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВИЙ ПЕРЕДНЕЙ РЕССОРЫ DAF LDV 400 Series, LDV Convoy CER3086, KAM2735
Оригінальний номер DAF
DAF
KAM2735
DAF
CER3086
DAF
0494584
DAF LDV 400 Series, LDV Convoy CER3086
Марка
Модель
Двигун
Рік випуску
DAF
400-Serie фургон
428-435 2.5 D
04/1989 - 08/1993
DAF
400-Serie фургон
428-435 2.5 TD
04/1989 - 08/1993
DAF
CONVOY c бортовой платформой/ходовая часть
2.4 D
04/1996 - 09/1997
DAF
CONVOY c бортовой платформой/ходовая часть
2.5 TDI
10/1998 - /
DAF
CONVOY фургон
2.4 D
04/1996 по сегодня
DAF
CONVOY фургон
2.5 TDI
10/1998 по сегодня
РОЗМІРИ:
Внутрішня втулка під болт ф19 мм L68 мм
Зовнішня втулка ф40,3мм L60 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 0494584 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 68 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 19 мм |
| Диаметр внешний | 40.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Daf |
| Совместимость с моделью | LDV Convoy |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | LDV Convoy |
| Марка | LDV |
- Цена: 645 ₴






