ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦ Merсedes-Benz 9463260200,14134 SCHMITZ CARGOBULL, KONI 912229 Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦЕПА Merсedes-Benz 9463260200,14134 SCHMITZ CARGOBULL, KONI 912229
Підвіска SAF, TRAILOR (тип Monroe) BPW ROR
Оригінальні номери:
Merсedes-Benz 9463260200,
14134 SCHMITZ CARGOBULL,
KONI 91 2229, Koni 905093
DAF 1336826, DAF 1336826, DAF 1638981,
Meritor 902194
SAF 2 376 0010 01, 2376001002, 2376001400, 2376001500, 2376001800, 2376002900, 3376000800
Schmitz Cargobull 014134, 014856, 016436, 902398, 912398, 912637, D8A912637S, D8K902398
Volvo 3 193 205, 3193205,
Sachs 312 979, 312979,
Marshall M6000007,
Universal Components P5021A,
AL-KO 900999, AL-KO 990160, AL-KO 990552, ПААЗ 59024P, ПААЗ 51001P, Sabo 890490, Vector V966522
Підходить на такі авто: SAF, TRAILOR (тип Monroe) BPW ROR
Розміри:
Внутрішній діаметр 20,2мм, довжина 60мм
Зовнішній діаметр 40мм, довжина 33мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | Merсedes-Benz 9463260200, 14134 SCHMITZ CARGOBULL, KONI 91 2229 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 20.2 мм |
| Диаметр внешний | 40 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 40 |
| Внутренний диаметр | 20 мм |
| Марка | Mercedes-Benz |
- Цена: 540 ₴






