ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1008054, 16мм Код/Артикул FW757782S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1008054, 16мм
Оригінальні номери:
SCHMITZ CARGOBULL 1008054, 016508, 1086689, 1093975, Schmitz Cargobull 1038988, Schmitz Cargobull 016508, Sachs 314 765, 314765, PE Automotive 293.002-10A, 29300210A, Auger 20186, Marshall M6000001, Sampa 095.075-01, 09507501, Universal Components P5039U, AL-KO 990550, EXOVO 28170E, Rostar 180.1038988, 1801038988
Підходить на такі авто: SCHMITZ CARGOBULL напівпричіп
Розміри:
Внутрішній діаметр 16,2мм, довжина 58мм
Зовнішній діаметр 37мм, довжина 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | 1008054, 016508, 1086689, 1093975 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 40 м |
| Высота внутренняя | 58 мм |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Диаметр внешний | 37 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Спецтехника |
- Цена: 570 ₴






