ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РЕССОРЫ DAF LF 45, DAF 55, 1401 516 Код/Артикул FW757777S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК РЕССОРЫ DAF LF 45, DAF 55, 1401 516
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
DAF 1401 516
Підходить на такі авто: DAF
DAF LF 45,
LF 55 03.92D-06.69D 01.01-
55
1995 - 2000
FA 55.180 B15
181 л.с.
CS 133 M
55
1995 - 2000
FA 55.230 B13
235 л.с.
CS 173 M
55
1995 - 2000
FA 55.210 B13
215 л.с.
CS 158 M
55
1995 - 2000
FA 55.180 B13
181 л.с.
CS 133 M
55
1995 - 2000
FA 55.150 B13
146 л.с.
CS 107 M
55
1995 - 2000
FAG 55.210 B 21
215 л.с.
CS 158 M
55
1995 - 2000
FA 55.230 B15
235 л.с.
CS 173 M
55
1995 - 2000
FA 55.210 B15
215 л.с.
CS 158 M
Розміри:
Внутрішній діаметр ф 16,2 мм L85 мм
Зовнішній діаметр ф 45 мм L75 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | DAF 1401 516 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 75 мм |
| Высота внутренняя | 85 мм |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 45 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Daf |
| Совместимость с моделью | LF55 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | LF55 |
| Марка | Daf |
- Цена: 725 ₴



