ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1093975, WEWELER 912565 Код/Артикул FW757781S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ПОЛУПРИЦЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1093975, WEWELER 912565
Цена за 1шт.
Оригінальні номери:
SCHMITZ CARGOBULL 1093975, WEWELER 912565 Schmitz Cargobull 1086689;16508; 1093975
Підходить на такі авто: SCHMITZ CARGOBULL полуприцеп
Розміри:
Внутрішній діаметр 16,2мм, довжина 58мм
Зовнішній діаметр 35,5мм, довжина 38мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | SCHMITZ CARGOBULL 1093975, WEWELER 912565 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 58 мм |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Диаметр внешний | 35 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
- Цена: 555 ₴



