AUTOOL BT250 — тестер автомобільного ланцюга Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. AUTOOL BT250 — тестер автомобільного ланцюга
Цей тестер використовують у діагностиці різних електроланцюжків транспортних засобів, що мають бортову напругу 6, 12 і 24 В.
Всі вимірювані результати передаються на кольоровий TFT-дисплей із великими кутами огляду.
BT250 вимірює опір, змінний і постійний струм, перевіряє діоди, електричну проводину на цілісність, наявність коротких замикань та інші електронні компоненти авто.
Особливості приладу AUTOOL:
обладнаний звуковою сигналізацією
надійний захист від перевантаження, некоректного під'єднання і коротких замикань
робоча напруга 6-40 В, що дає змогу діагностувати не тільки легкові авто та мотоцикли, але й вантажівки
зручне мультимовне меню
наявність ліхтарика для додаткового комфорту в роботі
ударостійкий корпус з ABS пластику
габарити: довжина приладу, включно з вимірювальним щупом — 25 см, довжина кабелю — 250 см, діаметр ручки — 4 см
Комплект постачання:
AUTOOL BT250 — тестер автомобільного ланцюга
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Індикація | Звукова |
| Вага | 0.4 кг |
| Живлення | Мережа 12В |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований принтер | Немає |
| Підсвітка екрана | Да |
| Застосування тестера | АКБ ⁇ Гератори ⁇ Стартери |
| Робоча напруга АКБ | 12 В, 24 В, 6 В |
| Тип | Тестер |
| Функції | Амперметр ⁇ Вольтметр |
| Колірність монітора | Кольоровий |
- Ціна: 3 430 ₴



