Заглушка 25х25 М8 з опорою M8х55 D30 (ніжка меблева з різьбленням) - Комплект - 10 шт Код/Артикул 9-06, 13-21

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Заглушка різьбова 25х25 М8 з Опорою M8хL55 D30

Комплект
ᐉ Заглушка пластикова з внутрішньою різьбою (гайкою) М8 для квадратної труби 25х25 мм,
тип посадки на трубу – внутрішня.
ᐉ Опора (ніжка) регульована з різьбою M8хL55 D30:
M8хL40 D30, M8хL65 D30.
Заглушка пластикова з опорою використовується як регульована ніжка для вирівнювання виробу по висоті.
Матеріал: поліетилен, поліпропілен, сталева гайка, стрижень М8
Діапазон температурного середовища: -40 до +60 °C.
Максимальне навантаження – 60 кг.
Завод УкрОптПласт запрошує до співпраці виробників меблів та обладнання на взаємовигідних партнерських умовах.
Пропонуємо вигідні ціни ОПТовим замовникам, спецпропозиції для постійних клієнтів.
Топ продажів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УкрОптПласт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота регулювання | 35 мм |
| Резьба | М8 |
- Ціна: 298 ₴



