1500 шт. Фіксатор арматури Стілець 20-25мм Код/Артикул 12-02

Фіксатор захисного шару арматури посилений
Фіксатор захисного шару арматури служить для створення армопояса під час заливання бетоном арматурного каркаса горизонтальної площини. Використовується як опорне кріплення арматури для заливки опалубки, а також фундаментів і заливки підлог. Встановлюється фіксатор на твердому рівній підставі. Фіксатори стілець(стійка), закріплюють армопояс у потрібному положенні, що виключає його провисання і не дає розвиватися корозії.
Переваги пластикових фіксаторів захисного шару арматури:
● Несприятливість до перепадів температур (від -40 до +50 ° С),
● Витривалість до механічних навантажень,
● Низька вартість,
● Хороша хімічна стійкість (як до лужного середовища бетонної суміші, так і до хімічно активних елементів),
● Використання арматурних стійок збереже поверхню бетонного виробу від усіляких дефектів, пов'язаних із виступом арматури.
Чому будівельні компанії обирають нас:
- Співпраця безпосередньо з виробником. Відсутність посередників.
- Вироби виконані із міцного матеріалу поліпропілену, що забезпечує стійкість під навантаженнями.
- 4 підсилювальні ребра жорсткості для посилення витривалості, 2 рівня висоти 20 і 25 мм,
- Зручна форма взаєморозрахунків.
- Наша компанія виробляє лише міцні вироби з якісних полімерів.
- Забезпечуємо швидке відправлення по всій Україні,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УкрОптПласт |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 м |
| Максимальний діаметр арматури | 16 мм |
| Матеріал фіксатора | Пластик |
| Мінімальний діаметр арматури | 5 мм |
| Мішок1 | 500 шт |
| Мішок2 | 1500 шт. |
| Призначення фіксатора | Для перекритих |
| Робоче положення | Горизонтальне |
| Состояние | Нове |
| Тип фіксатора | Стільчик |
| Товщина захисного шару | 25 мм |
| Упаковка | Мішок |
- Ціна: 1 958 ₴



