Опора ШАРНІРНА регульована D50 М8x40 - 2 шт Код/Артикул 13-71

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Опора регульована D55 M12х88

Характеристики та застосування
Різьбові опори (ніжки) використовуються для виробництва меблів та обладнання. Їхнє завдання виставляти рівень виробу (стола, тумбочки, технічного приладу тощо) для підтримки максимальної стійкості. Також ніжки-опори незамінні при переміщенні виробів для швидкого їх вирівнювання.
Основа опори - міцний технічний полімер діаметром 50 мм.
Регульована опора загальною висотою – 70 мм, та різьбою М8 (висотою регульованої частини) – 40 мм.
Завод УкрОптПласт пропонує вигідні ціни ОПТовим замовникам, спецпропозиції для постійних клієнтів та запрошує до співпраці виробників меблів та обладнання на взаємовигідних партнерських умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УкрОптПласт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Опори |
| Діаметр | 50 мм |
| Основний колір | Чорний |
| Форма підстави | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота нарізної частини | 40 мм |
| Матеріал | пластик, сталь |
| Загальна висота | 70 мм |
| Резьба | М8 |
| Форма основи | Кругла |
- Ціна: 435 ₴

