Опора регульована з різьбою D40 M8х55 (ніжка меблева гвинтова) - 20 шт Код/Артикул 13-41

Опора регульована D40 M8х55

Характеристики та застосування
Різьбові опори (ніжки) використовуються для виробництва меблів та обладнання. Їхнє завдання виставляти рівень виробу (стола, тумбочки, технічного приладу тощо) для підтримки максимальної стійкості. Також ніжки-опори незамінні при переміщенні виробів для швидкого їх вирівнювання.
Основа опори – міцний технічний полімер діаметром 40 мм, сталевий гвинт з різьбою М8
Регульована опора загальною висотою – 55 мм, та різьбою (висотою регульованої частини) – 35 мм.
Завод УкрОптПласт пропонує вигідні ціни ОПТовим замовникам, спецпропозиції для постійних клієнтів та запрошує до співпраці виробників меблів та обладнання на взаємовигідних партнерських умовах.
Ця регульована опора вкручується у відповідну заглушку з різьбою М8.
У нас ви можете придбати комплект:
опора та заглушка 30х30 з різьбою М8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УкрОптПласт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Опори |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Основний колір | Чорний |
| Форма підстави | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота пластикової частини | 20 мм |
| Висота регулювання | 35 мм |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Резьба | М8 |
| Форма основи | Кругла |
- Ціна: 360 ₴


