САЙЛЕНТБЛОК НИЖНЕГО НАПРАВЛЯЮЩЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ AUDI A4 B5, A4 B6 Avant, PASSAT B5 (3B2) Код/Артикул FW777415S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК НИЖНЕГО НАПРАВЛЯЮЩЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ AUDI A4 A6 A8, SKODA SUPERB, PASSAT B5 (3B2)
Оригінальні номери:
VAG 4F0407183B, 4D0 407 183 AB, 4D0 407 183 AC, 4D0 407 183 M, 4D0 407 183 N, 4D0 407 183 Q, 4D0 407 183 S, 4D0407183AB, 4D0407183AC, 4D0407183M, 4D0407183N, 4D0407183Q, 4D0407183S
Підходить на такі авто: AUDI SKODA VOLKSWAGEN
AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Кабріолет (8H7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED),
A6 C5 (4B2, 4B4), A6 C5 Avant (4B5, 4B6),
A8 D2 (4D2, 4D8), A8 D3 (4E2, 4E8), ALLROAD C5 (4BH)
SKODA SUPERB I (3U4)
VW PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 Variant (3B6), PASSAT B5.5 (3B3)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 80мм
Зовнішній діаметр 65мм, довжина 65мм
Необхідна кількість на машину - 2 шт.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VAG 4D0 407 183 AB VAG 4D0 407 183 Q VAG 8K0407183A VAG 4F0407183E VAG 4F0407183B |
| Производитель | Audi |
| Кросс-номери | 4D0407183AB, 4D0407183AC, 4D0407183M, 4D0407183N, 4D0407183Q, 4D0407183S |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 65 мм |
| Высота внутренняя | 80 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 65 мм |
| Место установки | Передний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Skoda, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Passat, A8, Superb, A6, A4 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
- Цена: 1 015 ₴




