ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ RENAULT MEGANE III SCENIC III FLUENCE 54 50 065 60R Код/Артикул FW777368S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ RENAULT MEGANE III SCENIC III FLUENCE 54 50 065 60R
Необхідна кількість на авто 2 шт.
Оригінальні номери:
RENAULT 54 50 065 60R, 54 50 065 60R SK2, 54 50 092 07R, 54 50 092 07R SK, 54 50 140 55R, 54 50 140 55R SK, 54 50 161 01R, 54 50 161 01R SK2, 54 56 000 04R, 60 40 143 109
Підходить на такі авто: RENAULT
RENAULT FLUENCE (L3_),
MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Купе (DZ0/1_), MEGANE CC (EZ0/1_),
SCENIC III (JZ0/1_), SCENIC III VAN (JZ0/1_), GRAND SCENIC III (JZ0/1_)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 65 мм,
Зовнішній діаметр 58 мм, довжина посадкова 35 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | RENAULT 54 50 065 60R |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | 54 50 065 60R SK2, 54 50 092 07R, 54 50 092 07R SK, 54 50 140 55R, 54 50 140 55R SK, 54 50 161 01R, 54 50 161 01R SK2, 54 56 000 04R, 60 40 143 109 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 35 мм |
| Высота внутренняя | 65 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 58 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Scenic, Fluence, Megane |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Megane |
| Марка | Renault |
- Цена: 735 ₴



