AUDI A4 A5 A6 A7 A8 Q5 PASSAT B5 САЙЛЕНТБЛОК НИЖНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ, ВНУТРЕННИЙ Код/Артикул FW777414S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК НИЖНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ, ВНУТРЕННИЙ AUDI A4 A5 A6 A7 A8 Q5 PASSAT B5
Оригінальні номери:
VAG 4D0407182G VAG 4D0407182E, VAG 8K0407152D, 8K0407151D, 8K0407182B, 8K0407182A, 8K0407156C, 8K0407152G, 8K0407152F
PORSCHE 8K0407152F PORSCHE 8K0407151F, 8K0407152F, PAC407151, PAC407152
AUDI 4D0 407 182 E, 4D0 407 182 G, 4D0407182E, 4D0407182G
SEAT 4D0407182E, 4D0407182G, 8E0 407 182 A
SKODA 4D0407182E, 4D0407182G
VW 4D0407182E, 4D0407182G
Підходить на такі авто: AUDI SEAT SKODA VOLKSWAGEN PORSCHE
AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED),
AUDI A4 Allroad B8 (8KH), A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ), A4 B8 (8K2), A4 B8 Avant (8K5), A4 B9 (8W2, 8WC), A4 B9 Avant (8W5, 8WD),
A5 (8T3), A5 (F53, F5P), A5 Sportback (8TA), A5 Sportback (F5A, F5F), A5 Кабриолет (8F7), A5 Кабриолет (F57, F5E),
A6 C5 (4B2), A6 C5 Avant (4B5), A6 Allroad C6 (4FH), A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ), A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5), A6 C7 (4G2, 4GC), A6 C7 Avant (4G5, 4GD),
A7 Sportback (4GA, 4GF),
A8 (4D2, 4D8),
Q5 (8RB),
SKODA SUPERB I (3U4),
VW PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 60мм
Зовнішній діаметр 50,2мм, довжина 32мм
Необхідна кількість на машину - 2 шт.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VAG 4D0407182G VAG 4D0407182E |
| Производитель | Audi |
| Кросс-номери | 8K0407152D, 8K0407151D, 8K0407182B, 8K0407182A, 8K0407156C, 8K0407152G, 8K0407152F |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 60 мм |
| Высота внутренняя | 32 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 50.2 мм |
| Место установки | Передний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Skoda, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Passat, A5, A8, Q5, Phaeton, Superb, A6, A4 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | A6 |
- Цена: 675 ₴




