ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ RENAULT MEGANE III SCENIC III FLUENCE 54 50 092 07R Код/Артикул FW777367S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ RENAULT MEGANE III SCENIC III FLUENCE 54 50 092 07R
Необхідна кількість на авто 2 шт.
Оригінальні номери:
RENAULT 54 50 092 07R, 54 50 092 07R SK1, 54 50 140 55R, 54 50 140 55R SK1, 54 50 472 75R, 54 50 472 75R SK1, 54 50 493 27R, 54 50 493 27R SK1, 54 50 503 03R, 54 50 503 03R SK1, 54 50 537 21R, 54 50 537 21R SK1, 54 56 000 05R, 60 40 142 650
Підходить на такі авто: RENAULT
RENAULT FLUENCE (L3_),
MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Купе (DZ0/1_), MEGANE CC (EZ0/1_),
SCENIC III (JZ0/1_), SCENIC III VAN (JZ0/1_), GRAND SCENIC III (JZ0/1_)
Розміри:
Внутрішній діаметр 18,2 мм, довжина 50,5 мм,
Зовнішній діаметр 55 мм, довжина посадкова 31 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | RENAULT 54 50 092 07R, 54 50 092 07R SK1 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | 54 50 140 55R, 54 50 140 55R SK1, 54 50 472 75R, 54 50 472 75R SK1, 54 50 493 27R, 54 50 493 27R SK1, 54 50 503 03R, 54 50 503 03R SK1, 54 50 537 21R, 54 50 537 21R SK1, 54 56 000 05R, 60 40 142 650 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 31 мм |
| Высота внутренняя | 50.5 мм |
| Диаметр внутренний | 18.2 мм |
| Диаметр внешний | 55 мм |
| Место установки | Передний левый, Передний правый |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Scenic, Fluence, Megane |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Scenic |
| Марка | Renault |
- Цена: 630 ₴





