ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА (СНИЗУ ВНЕШНИЙ) AUDI 100, AUDI 200, AUDI A6, AUDI V8 Код/Артикул FW777293S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА (СНИЗУ ВНЕШНИЙ) AUDI 100, AUDI 200, AUDI A6, AUDI V8, 443 505 171 F
Оригінальні номери:
VAG 443 505 171 F, 443505171E,
AUDI 2-22-000 268-01, 443 505 171C, 443 505 171F, 443505171C, 443505171E, 443505171F
Підходить на такі авто: AUDI
AUDI 100 (44, 44Q, C3)1984-90;
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3)1984-90;
AUDI 100 (44, 44Q, C3)1982-90гг.
AUDI 200 (44, 44Q);
AUDI 200 Avant (44, 44Q)1983-91;
AUDI A6 (4A, C4)1995-97;
AUDI V8 (44_, 4C_)1988-94;
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 43,5мм
Зовнішній діаметр 32,3 мм, довжина посадкове 32,3 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VAG 443 505 171 F, 443505171E, AUDI 2-22-000 268-01, 443 505 171C, 443 505 171F, 443505171C, 443505171E, 443505171F |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | 443 505 171C, 443 505 171F, 443505171C, 443505171E, 443505171F |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 32.3 мм |
| Высота внутренняя | 43.5 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 32.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | 100, A6 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | 100 |
| Марка | Audi |
- Цена: 570 ₴



