AUDI AUDI A4 B8,A5 (8T3), А6 С6,А7, A8 D3,Q5 PORSCHE MACAN (95B) Сайлентблок нижнего поперечного рычага передней подвески, внешний

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Сайлентблок нижнего поперечного рычага передней подвески, внешний AUDI AUDI A4 B8,A5 (8T3), А6 С6,А7, A8 D3, Q5, PORSCHE MACAN (95B), VW PHAETON
Оригінальні номери:
VAG 8K0407156C, 8K0407152G, 8K0407152F, 8K0407152D, 8K0407151D, 4F0407151A, 4F0407151, 4E0407181D, 4E0407181B,
PORSCHE 8K0407152F,
Підходить на такі авто: AUDI VOLKSWAGEN PORSCHE
AUDI A4 Allroad B8 (8KH), A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ), A4 B8 (8K2), A4 B8 Avant (8K5), A4 B9 (8W2, 8WC), A4 B9 Avant (8W5, 8WD),
A5 Sportback (8TA), A5 (8T3), A5 Кабріолет (8F7), A5 Sportback (F5A, F5F), A5 (F53, F5P), A5 Кабріолет (F57, F5E),
A6 Allroad C6 (4FH), A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ), A6 Allroad C8 (4AH), A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5), A6 C7 (4G2, 4GC), A6 C7 Avant (4G5, 4GD), A6 C8 (4A2), A6 C8 Avant (4A5),
A7 Sportback (4GA, 4GF), A7 Sportback (4KA), A8 D3 (4E2, 4E8), A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL),
Q5 (8RB), Q5 (FYB, FYG)
PORSCHE MACAN (95B)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 45 мм
Зовнішній діаметр 43,8 мм, довжина 37 мм
Необхідна кількість на машину - 2 шт.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 8K0407156C, 8K0407152G, 8K0407152F |
| Кросс-номери | 8K0407152D, 8K0407151D, 4F0407151A, 4F0407151, 4E0407181D, 4E0407181B, PORSCHE 8K0407152F, 777440 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 37 мм |
| Высота внутренняя | 45 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 43.8 мм |
| Место установки | Передний левый, Передний правый |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Audi, Volkswagen, Porsche |
| Совместимость с моделью | A5, A8, Q5, Phaeton, A6, A4 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
- Цена: 525 ₴




