Підвісна гойдалка Динозаврики, качелька для дітей Код/Артикул 0000606

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Підвісна дитяча гойдалка - найнадійніша модель. Вона підходить навіть для найменших дітей. У них передбачена спинка та бічні бортики. Дитина зможе безпечно грати і не впаде, адже кріплення дуже надійні. Дитяча підвісна гойдалка комплектується м'якими подушечками - під спинку та попу, що робить їх ще зручнішими.
Наші дитячі гойдалки - це іграшка з користю. Вони допомагають у розвитку постави та вестибулярного апарату, розвивають м'язи спини. До того ж, у конструкції передбачені дерев'яні намистини, які виконуватимуть роль гризунків та тренуватимуть дрібну моторику рук. Їх можна використовувати як домашню гойдалку: закріпити в будинку або квартирі. Стильний вигляд доповнить інтер'єр приміщення. Така гойдалка стане чудовим атрибутом для ваших сімейних фотосесій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 місяців |
- Ціна: 1 820 ₴






