Підвісна гойдалка PAW Patrol, гойдалка для дітей Код/Артикул 0000605

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Найбільш надійний і безпечний вид гойдалок – дитячі гойдалки для будинку підвісні. Вони майже не займають місця в будинку, їх можна за необхідності прибирати та діставати. А це велика перевага за умов міських квартир. Ці гойдалки легкі, вони не мають гострих кутів, вони добре фіксують і тримають малюка. У комплекті йде кілька м'яких подушок – під спину та під попу. Так що ваше маля зможе довго грати і не відчувати дискомфорту.
Конструкція гойдалок дуже проста: батьки легко зможуть їх повісити вдома чи на вулиці. При необхідності вони також дуже просто знаються, якщо ви хочете взяти їх з собою на дачу або на природу. Наші гойдалки для малюків підвісні підходять для дітей від 6 місяців. Це одна з найкращих іграшок для дітей такого маленького віку, адже вона є абсолютно безпечною. До того ж, підвісні гойдалки добре зміцнюють м'язи у дитини. Ми постаралися над дизайном наших дитячих гойдалок і зробили їх такими, щоб вони подобалися і дітям, і їхнім батькам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
- Ціна: 1 820 ₴





