Сумка ШОПЕР тканинна / колір - синя / на блискавці/вишивка - ОБЕРІГ розмір 420*400 Код/Артикул 105095

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка Новой Почтой или Укрпочтой. Оплата при получении/счет без НДС/онлайн на сайте.

Щодня людство, розвиваючись, робить величезні кроки назустріч прогресу та все новим технологіям. Кожен з нас стає прагматичним, цілеспрямованим, завантаженим справами та обов’язками. Але, на жаль, від бурхливої діяльності людини потерпає наша найбільша цінність, наш спільний дім-планета Земля. Саме Ви, своїми маленькими позитивними вчинками зможете врятувати її та чистою та охайною подарувати наступним поколінням. У цьому відмінним помічником для Вас стане наша еко-сумка ШОПЕР для побутових потреб, що не лише допоможе зберегти навколишнє середовище, а й зробить обов'язок ходити за покупками приємнішим.
Виготовлена з високоякісної тканини, така сумка точно стані не лише чудовою заміною неекологічних пластикових пакетів, а й здивує Вас своєю зносостійкістю та довготривалістю. Це незамінна річ для походу до магазину, зберігання промов вдома та в подорожах. Спеціально для Вашого задоволення ми натхненно витворили стримані та водночас автентичні дизайну та підібрали оптимальні розміри. Саме такий аксесуар зараз вважається модним в усіх країнах світу, адже тренд піклуватися про довкілля важливий кожному. Така побутова сумка - маст хев для сучасної людини!| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Узоры и принты | Этнические принты |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 1 |
| Подкладка | Да |
| Тип | Шоппер |
| Тип застежки | Молния |
| Тип ткани | Плащевка |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ручек | 32 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Материал | Ткань |
| Отделения | 1 основне, Потайна кишеня на блискавці |
| Отделка и украшения | Вышивка |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Плотность | 210 г/м2 |
| Ручки | Четыре |
| Состояние | новый |
| Стиль | Этнический |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 737 ₴




